Akkor Yazılım - PosBey Ticari Programları / Web Tasarım / İnternet Ve Bilgisayar Sistemleri

PosBey Pratik Barkodlu Satış Programı

PosBEY Pratik Barkodlu Satış Programı, Günün Ekonomik Koşullarında Sık Sık Değişen Fiyatlarla Aklınızı Yormanıza Gerek Kalmadan, Gönül Rahatlığı İle İşletmenizi Yönetmenize Yardımcı Olan, Size Sağladığı Bilgiler ve İstatistiklerle Hesap Bilen Destekçinizdir, PosBEY Çalışır Siz Kazancınıza Odaklanırsınız.

about-image

PosBEY Pratik Barkodlu Satış Programımız Market, Tekel Büfe, Züccaciye, Kırtasiye, Bakkal... Gibi Barkodlu Satış Yapabilen Küçük ve Orta Ölçekli Tüm İşletmeler İçin Hayat Kurtarıcıdır.

PosBEY Pratik Özellikleri ve Ekran Görüntüleri
(Ekran görüntüleri metinlerin en altındadır.)


PosBEY Pratik Genel Özellikleri

Hızı ile sizi şaşırtır, barkod okutulduğunda bekletmeden ürün seçimini anında yapar

Sıfır problem politikası ile programlanmıştır size problem,hata çıkartmaz

Extra olarak dokunmatik ekranlarla da tam uyumludur (dokunmatik ekranlarla kullanımlarda fare(Mouse)ile uğraşmanıza gerek kalmaz)

Elektrikler kesilse veya bilgisayarınız bozulsa dahi cep telefonunuz, tabletiniz.. gibi akıllı ürünleri kullanarak satışlarınıza ,işlemlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. (Windows,android,ios..)

Gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde istediğiniz kadar ekran,cihaz üzerinden aynı anda işlemler yapabilme

Gizle-göster tekniği kullanılan programımız bu sayede basit ,Sade ,anlaşılır ekran tasarımları ile kafa karışıklığını önleyerek her eğitim düzeyindeki kişinin kullanabileceği şekilde programlanmıştır, kullanıcı dostudur.

PosBEY Pratik Hızlı Satış Ekranı Özellikleri
Farklı ekranları açma ihtiyacı duymadan tek ekran üzerinden(Hızlı satış)tüm satış işlemlerinizi gerçekleştirebilme

Nakit,cari,kredi kartı,ödenmez,nakit&cari(kısmi ödeme nakit yetmediği durumda cariye aktarır) Ödeme şekilleri

Sık kullanılanlar bölümüne istediğiniz kadar ürünü ekleyebilme ve satış anında barkod okutmakla uğraşmadan tek tıkla ürün seçebilme

Alışveriş anında alışverişi duraklatarak başka müşteriye geçiş ve sonrasında bekletilen alışverişlerden eski müşterinin işlemlerine kaldığınız yerden(ürünler seçilmiş ise seçili halde,duraklatmadan önce hangi bilgiler girildiyse) devam edebilme

Barkod girişi yapılan yerin yanındaki ara tuşu tıklanarak barkod okutmak yerine filtreleme yaparak hızlı ürün seçebilme

İskonto uygulamak isterseniz yüzde yerine toplam üzerinden TL olarak iskonto uygulayabilme

Aynı anda istediğiniz kadar ekran üzerinden satış yapabilme(birdan fazla cihaz ile birden fazla satış noktası oluşturabilme)

Gelişmiş güvenlik önlemleri ile bir kişi ürün fiyat değişikliği yaparken diğer kişi kasada satış yapabilir, eğer fiyat değişikliği yapılmadan önce ürün seçilmiş ise ve sonrasında diğer kişi fiyat değişikliği yapmış ise ürün satışı tamamlanırken ekrana uyarı gelir(Bu Ürünün Fiyatı Değişmiştir...) ve sistem eski fiyattan ürün satışına izin vermez firmanızı zarar ettirmez,sadece fiyatı değişen ürünü tekrar seçerek pratik şekilde yeni fiyattan satış işlemi tamamlanabilir

Kullanıcı yetkilendirme sistemi sayesinde kasiyer olarak belirlenen kullanıcılar, sistemde yönetim bölümüne giremez, sadece satış ekranına giriş yapabilir.

Gizle-göster tekniği kullanılan programımız bu sayede basit,Sade,anlaşılır ekranı ile kafa karışıklığını önleyerek her eğitim düzeyindeki kişinin kullanabileceği hale getirilmiştir,kullanıcı dostudur.

PosBEY Pratik Stok Kartları Ekranı Özellikleri
Sisteminize daha önce eklediğiniz Ürün bilgilerinin(stok kartlarının) alış fiyatı, satış fiyatı, stok adı, stok türü veya diğer bilgilerinin değiştirilmesi işlemleri ile sistemde olmayan yeni ürün bilgilerinin (stok kartlarının) oluşturulacağı ekran aynıdır, ayrıca aynı ekran üzerinden ilgili ürünlerin fiyat geçmişini, toplam satışından getireceği kar ı, alış ve satış fiyatlarının toplam tutar bilgilerini de görebilirsiniz, yani tek bir ekran üzerinden(Stok Kartları) ihtiyacınız olan tüm ürün işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bu ekran üzerinden görüntülenecek tüm bilgiler= barkod, stok adı, stok türü, alış fiyatı, satış fiyatı, kalan miktar, alış fiyatından toplam tutar(alış fiyatı*kalan miktar), satış fiyatından toplam tutar(satış fiyatı*kalan miktar), Toplam Satıştan Beklenen Kar((satış fiyatı*kalanmiktar)-(alış fiyatı*kalanmiktar)), uyarı min-miktar, yazıcı tercihi, aktif durumu, tüm ürünlerin adet alış fiyatı toplamı, tüm ürünlerin adet satış fiyatı toplamı, alış fiyatı üzerinden tüm ürünlerin toplam stok Toplam Tutarı (işyerimde alış fiyatı üzerinden toplam nekadarlık ürünüm var), satış fiyatı üzerinden tüm ürünlerin toplam stok Toplam Tutarı(işyerimde satış fiyatı üzerinden toplam nekadarlık ürünüm var), Toplamdan Beklenen Kar(tüm ürünlerimi sattığımda nekadar kar edeceğim)

Her ürüne ayrı ayrı yazıcı seçimi yapabilirsiniz, bu özelliğin amacı daha çok mesire alanı, fuarlar gibi çoklu ürün standı açılarak her stantta farklı ürünlerin satışının ve tahsilatının yapılması, örneğin bir stantta içecekler satılıp tahsilatı yapılıyor, diğer stantta da dondurma satışı ve tahsilatı yapılıyor, eğer bu özellik olmasaydı her iki stantta satılan ürünlerin pusulaları(satılan ürünlerin bilgilerinin, adetlerinin ve fiyatlarının yazıldığı mali değeri olmayan fiş) aynı tek yazıcıdan çıkardı. ama bu özellik sayesinde içeceklerin fişleri içerikler stantındaki yazıcıdan, dondurmaların fişleri ise dondurma stantındaki yazıcıdan çıkar.

İstediğiniz her ürüne stok kartları ekranından min-miktar belirleyerek, ürününüzün adedi satıldıkça belirlediğiniz min-miktar seviyesine düştüğünde size uyarı vermesini böylelikle ürün adediniz 0a düşmeden yeni ürün alımı gerçekleştirmenize olanak sağlar, ayrıca menülerimizdeki ihtiyaç listesi ekranına girdiğinizdede buradaki belirlediğiniz min-miktar adedine göre programımız size ihtiyaç listesi hazırlar.

Stok kartları ekranımız ve diğer yönetici ekranlarımızdaki tablo sistemlerimiz tamamen excel programının kullanımına benzer olarak satırlar ve sütunlar sisteminde programlanmıştır, bunun sebebi hemen herkesin excel programını hayatında en az 1 kez kullanmış yada görmüş ve bu yüzden bu sisteme alışkın olmasıdır, bu sayede PosBEY programımız daha kullanışlı hale getirilerek herkesin kullanabileceği kadar pratik hale gelmiştir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Stok kartları ekranımızda excel gibi satır ve sütunlardan oluşmaktadır. öncelikle ürünle ilgili bir değişiklik yapılacağında mesela fiyat değişikliği; büyüteç simgesine tıklanarak filtreleme ekranı açılır ve bu ekrandan ister barkod okutarak tek ürün, isterseniz gerekli bilgileri yazarak veya seçerek(Stok Türü:Alkolsüz İçecekler) ürünleri çoklu olarak listeleyebilirsiniz, karşınıza çıkan ürünlerden istediğiniz değişikliği yaptıktan sonra Güncelle düğmesi tıklanarak sadece değişiklik yapılan ürünler,satırlar toplu olarak güncellenir.(değiştirilen satırlar, ürünler ekranda farklı renkte belirir).

Yeni ürün ekleyecekseniz yine aynı ekran üzerinden (Stok Kartları) güncelle düğmesinin altındaki Yeni düğmesini tıklayarak alt alta ekleyeceğiniz ürün kadar yine excel kullanımı gibi satır oluşturarak yeni ürün bilgilerini yazarak bazı alanlarda seçim yaparak satırlardan ihtiyacınız olanları doldurup (Yazıcı kullanmıyorsanız yazıcı seçimine ihtiyacınız yok gibi) Kaydet düğmesine tıklamanız sonucu tüm ürünler toplu olarak kayıt edilecektir. Eğer içerisinde daha önce sisteme kayıtlı ürün tespit edilirse veya aynı barkod numarası sistemde kayıtlı ise sadece o sorun tespit edilen ürünler ekranda kalır ve düzeltme istenir, sorun tespit edilmeyen ürünlerin tümü sisteme eklenir ve ekrandan kaldırılır.

PosBEY Pratik Veresiye(Cari) Tahsilat İşlemleri Ekranı Özellikleri
Veresiye tahsilat işlemlerini Satış Bazında ve Toplu Tahsilat olarak iki ayrı ekrana ayırdık. Müşteri tüm borcunu ödemek isterse Toplu tahsilat ekranından nakit veya kart ile tahsilat yapabilirsiniz, bu ekrandaki ilke "nekadar borç okadar tahsilattır".
Eğer müşteri borcunun tümünü ödemek istemezse ozaman Veresiye tahsilat işlemleri(Satış Bazında) ekranından tahsilat yapabilirsiniz, bu ekrandayken filtreleme bölümünden cari seçilir ve ekrana seçili carinin tahsil edilmeyen ve kısmi tahsilat yapılan tüm alışverişleri listelenir, ve buradan seçim yaparak istenirse borcun tümü, istenirse borcun bir kısmı nakit veya kart ile tahsil edilebilir.Tahsilat sonrası tahsil edilen borçlar ekranda görüntülenmezken kısmi tahsilat yapılanlar ise kısmi tahsilat yapıldı olarak görüntülenir ve daha sonraki tahsilatlarda kısmi tahsilat görüntülenen borçlarıda tekrar aynı yöntem ile tahsil edebilirsiniz.

PosBEY Pratik Barkodlu Satış Programı Yönetici Menüsü Ekran Görüntüleri
(Menüler ve özellikler yeni versiyonlarla birlikte sürekli değişmektedir.)
işlemler menüsü
Raporlar Menüsü
Raporlar Menüsü
Sistem Kontrolleri MenüsüProgramlarımızı sürekli geliştirmek, daha kullanışlı, daha detaylı hale getirebilmek için çalışıyoruz, bu yolda müşterilerimizden gelen geri bildirimler ve talepler ile çok daha hızlı yol alıyoruz.

Bize Yazın İletişim Kuralım

İhtiyacınız Olan Ürünler İçin Formumuzu Doldurunuz, En Kısa Zamanda Tanışalım.

İlgilendiğiniz Ürün